Podziękowania dla Pani Iwony Błotnickiej z okazji przejścia na emeryturę

24 czerwca 2026 r., podczas 71. posiedzenia Rady Naukowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, odbyła się wyjątkowa uroczystość poświęcona Pani Iwonie Błotnickiej, która po blisko pięciu dekadach pracy zawodowej na Politechnice Krakowskiej zakończyła swoją aktywność zawodową i przeszła na zasłużoną emeryturę.

Pani Iwona Błotnicka rozpoczęła pracę w Politechnice Krakowskiej w 1978 roku. Przez lata swojej działalności zawodowej była związana z administracją Wydziału Mechanicznego, współtworząc jej rozwój i wspierając kolejne pokolenia studentów oraz pracowników. W 1998 roku objęła obowiązki pełniącej obowiązki kierownika dziekanatu. Od 2004 roku pełniła funkcję kierownika ds. studiów zaocznych, a od 2008 roku kierowała pracą całego dziekanatu Wydziału Mechanicznego.


Podczas uroczystości przedstawiciele władz wydziału, członkowie Rady Naukowej, Kolegium WM oraz współpracownicy podziękowali Pani Iwonie Błotnickiej za wieloletnią, sumienną i pełną zaangażowania pracę, profesjonalizm oraz życzliwość, które przez lata towarzyszyły jej codziennym obowiązkom.

W imieniu społeczności Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej składamy serdeczne podziękowania za wszystkie lata pracy na rzecz uczelni oraz życzymy Pani Iwonie Błotnickiej dużo zdrowia, pomyślności, satysfakcji z realizacji osobistych planów, a także wielu spokojnych i radosnych chwil na nowym etapie życia.

Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i wkład w rozwój Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej.

Logo Funduszy Europejskich - Wiedza Edukacja Rozwój
Flaga Rzeczypospolitej Polskiej
Logo Unii Europejskiej - Europejski Fundusz Społeczny
Przewiń do początku strony