6 mężczyzn pozuje do zdjęcia, 4 z nich trzyma w rękach dyplomy. W tle telebim z wyświetlonymi nazwiskami.

Pracownicy WM z Nagrodami Rektora

18 grudnia 2023 r. w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów pracownikom Politechniki Krakowskiej, którzy otrzymali Nagrody Rektora za 2022 r. dla Nauczycieli Akademickich za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne.

Bardzo serdecznie Państwu gratuluję. Jestem naprawdę bardzo dumny z Państwa ciężkiej pracy – mówił do zebranych rektor PK prof. Andrzej Szarata. Podkreślił również duże zaangażowanie opiekunów kół naukowych – Bardzo cieszę się, że koła naukowe mocno działają, promując Politechnikę Krakowską, a także rozwijają pasje naukowe u młodych ludzi. Rektor nagrody wręczył wspólnie z prorektorem uczelni dr. hab. inż. Tomaszem Kapeckim, prof. PK.

Odznaczeni Pracownicy Wydziału Mechanicznego:

Nagrodę indywidualną Rektora Politechniki Krakowskiej za osiągnięcia naukowe otrzymali:

• prof. dr hab. inż. Halina Egner,
  • dr hab. inż. Magdalena Niemczewska-Wójcik, prof. PK,
  • dr hab. inż. Jacek Pietraszek, prof. PK,
  • dr hab. inż. Zbigniew Latała, prof. PK.

Nagrodę indywidualną Rektora Politechniki Krakowskiej za osiągnięcia dydaktyczne otrzymał:

• dr inż. Adam Słota, prof. PK.

Nagrodę indywidualną Rektora Politechniki Krakowskiej za osiągnięcia organizacyjne otrzymał:

• dr inż. Stanisław Walczak, prof. PK.

Nagrodę zespołową Rektora Politechniki Krakowskiej za osiągnięcia naukowe otrzymali:

• prof. dr hab. inż. Wojciech Zębala,
  • dr inż. Emilia Franczyk,
  • dr hab. inż. Maciej Szkoda, prof. PK,
  • dr inż. Magdalena Machno,
  • dr inż. Łukasz Ślusarczyk,
  • dr inż. Andrzej Matras.

Nagrodę zespołową Rektora Politechniki Krakowskiej za osiągnięcia organizacyjne otrzymały dwa zespoły z WM:

– za przygotowanie pokazów podczas Małopolskiej Nocy Naukowców 2023:

• dr hab. inż. Aneta Liber-Kneć, prof. PK,
  • mgr inż. Lena Krawczyk,
  • dr inż. Emilia Franczyk,
  • dr inż. Małgorzata Kowalczyk,
  • dr inż. Sylwia Łagan,
  • dr hab. inż. Grzegorz Filo, prof. PK,
  • dr Maciej Górowski,
  • mgr inż. Konrad Kobiela,
  • mgr inż. Katarzyna Kozub,
  • mgr inż. Wojciech Nowak;

– za zaprojektowanie i uruchomienie Laboratorium Technologii Przemysłu 4.0

• dr inż. Waldemar Małopolski,
  • dr inż. Adam Słota, prof. PK,
  • dr inż. Krzysztof Krupa, prof. PK,
  • dr inż. Stanisław Krenich,
  • dr inż. Małgorzata Kowalczyk,
  • mgr inż. Adrian Kozień,
  • mgr inż. Ryszard Trela.

Nagrodę zespołową Rektora Politechniki Krakowskiej za osiągnięcia organizacyjne za znaczący udział w organizacji pracy i zapewnieniu rozwoju działalności kół naukowych na Politechnice Krakowskiej otrzymała:

• dr inż. Anna Boratyńska-Sala

Nagrody Rektora otrzymali także:

• dr hab. inż. Małgorzata Chwał – za uzyskanie stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie inżynieria mechaniczna
  • dr hab. inż. Krzysztof Bryła – za uzyskanie stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie inżynieria materiałowa
  • dr inż. Halszka Skórska – za wyróżnioną rozprawę doktorską w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie inżynieria mechaniczna
  • dr inż. Wiktor Harmatys – za wyróżnioną rozprawę doktorską w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie inżynieria mechaniczna
  • dr inż. Emilia Franczyk – za wyróżnioną rozprawę doktorską w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie inżynieria mechaniczna
  • dr inż. Agnieszka Żyra – za wyróżnioną rozprawę doktorską w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie inżynieria mechaniczna