Praktyczna współpraca z firmami SALUMANUS i DCN Europe

W dniach 8 i 15 maja w centrum szkoleniowym Salumanus, odbyły się kolejne praktyczne szkolenia z zakresu sieci komputerowych.

Od wielu lat firma Salumanus oraz DCN Europe szkoli studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej kierunku Informatyka Stosowana prowadzonego w Katedrze Informatyki Stosowanej, w zakresie konfiguracji urządzeń sieciowych marki DCN.

Dla naszych studentów jest to okazja na zdobycie unikalnej wiedzy i umiejętności z zakresu sieci komputerowych od ekspertów, którzy mają ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i realizacji infrastruktury sieciowej dla firm, instytucji i przemysłu.


We współpracy z Salumanus i DCN Europe wdrażamy ideę łączenia wiedzy akademickiej i jej praktycznego zastosowania, aby jak najlepiej przygotować przyszłych inżynierów do realizacji zawodowych wyzwań po opuszczeniu murów naszej uczelni.

Jak mówi Grzegorz Róż Dyrektor Działu Produktów Sieciowych DCN Europe:

„Bardzo cenimy sobie korzyści płynące z tej współpracy, zarówno w aspektach budowania pozycji marki DCN na rynku, jak też świadomości wśród naszych potencjalnych, przyszłych Klientów.
Niejednokrotnie, uczestnicy szkoleń zasilają szeregi naszej firmy jako stażyści czy inżynierowi sieciowi. Znajdują również zatrudnienie u naszych Klientów, gdzie zdobyta już wiedza jest cennym atutem.”

Tekst i fot. M. Krawczyk

Logo Funduszy Europejskich - Wiedza Edukacja Rozwój
Flaga Rzeczypospolitej Polskiej
Logo Unii Europejskiej - Europejski Fundusz Społeczny
Ułatwienia dostępu:

Kontrast

Powiększ tekst

Zwiększ odstępy

Użyj czytelnych czcionek

Powiększ kursor

Podświetlenie linków

Zatrzymaj animacje

Resetuj ustawienia

Ułatwienia dostępu:
Kontrast
Powiększ tekst
Zwiększ odstępy
Użyj czytelnych czcionek
Powiększ kursor
Podświetlenie linków
Zatrzymaj animacje
Resetuj ustawienia
Przewiń do początku strony