Studentka ŚTiL zajęła I miejsce w konkursie na najlepszy artykuł naukowy

Inż. Katarzyna Belska, studentka II stopnia kierunku Środki Transportu i Logistyka reprezentująca Koło Naukowe Transport zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy artykuł naukowy podczas pierwszego dnia I edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Krakowski Szczyt Transportowy” organizowanej przez Koło Naukowe Transportu TRANSIT na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Tytuł artykułu: „Ocena eksploatacyjna wybranej populacji zmodernizowanych wagonów pasażerskich”.

Konferencja KST odbywa się w dniach 21-22 marca 2024 roku w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia”, a jej celem jest pogłębianie wiedzy z zakresu logistyki i spedycji oraz transportu pasażerskiego i planowania przestrzennego, poprzez dyskusję i wymianę doświadczeń wśród studentów – członków kół naukowych, a także umożliwienie spotkania uczestników z przedstawicielami branży TSL.

Serdecznie gratulujemy!