FutureLab 4 edycja

Czwarta edycja konkursu FutureLab

Ruszyła 4 edycja konkursu na projekty studenckie FutureLab –  którego ideą jest wsparcie kreatywnych i uzdolnionych studentów.

Serdecznie zapraszamy Studentów wszystkich lat i kierunków do czwartej edycji Konkursu na projekty studenckie FutureLab. Celem konkursu jest wspieranie uzdolnionych i kreatywnych studentów Politechniki Krakowskiej w realizacji pomysłów naukowych poprzez finansowanie, promowanie i popularyzację ich osiągnięć.

Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ przyznane środki umożliwiają sfinansowanie:

• materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych;
  • wyjazdów studyjnych, szkoleń i warsztatów;
  • zakupu lub wynajmu aparatury badawczej;
  • dodatkowych prac zleconych niezbędnych dla realizacji zadań projektu;
  • zakupu oprogramowania i wszystkich innych elementów prowadzących do uzyskania tzw. twardych efektów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia!

Szczegóły dot. zasad składania wniosków konkursowych znajdziecie na stronie FutureLab: https://futurelab.pk.edu.pl/?page_id=652

Więcej o laureatach poprzednich edycji możecie przeczytać TUTAJ.

4edycja konkursu FutureLab