Hub4Industry poprowadzi Europejski Hub Innowacji Cyfrowych

Hub4Industry czyli Digital Innovation Hub (DIH) Krakowskiego Parku Technologicznego oraz firm: ASTOR i T-Mobile, uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Krakowskiej, a także ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki poprowadzi Europejski Hub Innowacji Cyfrowych. Informacja pojawiła się na profilu FB:

– Zostaliśmy zaproszeni przez Komisję Europejską do dołączenia do europejskiej sieci hubów. W działaniach naszego konsorcjum Hub4industry mogliście brać udział już od 2019 r. gdy oficjalnie ruszyliśmy z działaniami, szkoleniami, spotkaniami, usługami doradczymi i prezentacjami w nowym Showroomie Fabryki Przyszłości. Przed nami jeszcze praca u podstaw i budowa faktycznych powiązań międzynarodowych. Całe szczęście mamy świetnych partnerów w tym przedsięwzięciu. Dziękujemy za dotychczasową pracę nad wspieraniem cyfryzacji polskiego przemysłu firmom: ASTOR , T-Mobile PL , Łukasiewicz – KIT. Uczelniom: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie i Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki oraz partnerom technologicznym: Entra group, ICsec, Bim Klaster, Reliability Solutions .

W przedsięwzięcie zaangażowani są Pracownicy Wydziału Mechanicznego z Katedry Inżynierii i Automatyzacji Produkcji, oraz Laboratorium Metrologii Współrzędnościowej.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: https://www.facebook.com/h4i.poland