15 grudnia (czwartek), godz. 11:00 – 12:30, Aula G18 (bud. G)

• A Discussion on Research Methodology with Advanced Manufacturing Examples

15 grudnia (czwartek), godz. 16:00 – 17:30, Aula A1 (bud. A)

• Introduction to Advanced Manufacturing Technologies

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (a zwłaszcza studentów kierunku inżynieria produkcji)!

Szczegóły ⇓

Katedra Inżynierii i Automatyzacji Produkcji zaprasza wszystkich studentów Wydziału Mechanicznego na wykłady prof. Kapila Gupty (University of Johannesburg, prof. wizytujący PK) 15 grudnia (czwartek), godz. 11:00 – 12:30, Aula G18 (bud. G) A Discussion on Research Methodology with Advanced Manufacturing Examples 15 grudnia (czwartek), godz. 16:00 – 17:30, Aula A1 (bud. A) Introduction to Advanced … Czytaj dalejOtwarte wykłady prof. Kapila Gupty z University of Johannesburg (Republika Południowej Afryki)

Katedra Inżynierii i Automatyzacji Produkcji