Studentka WM w Prezydium Forum Uczelni Technicznych

W grudniu odbył się zjazd sprawozdawczo-wyborczy Forum Uczelni Technicznych, na którym wybrano nowe Prezydium.

Bartosz Wiszniowski z Politechniki Wrocławskiej został wybrany na przewodniczącego Forum Uczelni Technicznych. Zastąpi na tym stanowisku Aleksandrę Zmudę-Trzebiatowską z Politechniki Koszalińskiej.  Wraz z nim Prezydium FUT tworzą: Arleta Tryka z Uniwersytetu Ekonomicznego z Katowicach, Dorota Nagórska z Politechniki Gdańskiej, Emilia Ramatowska z Politechniki Białostockiej, Maciej Gacek z Politechniki Rzeszowskiej, Szymon Łakomy z Politechniki Wrocławskiej, oraz Natalia Guzik z Politechniki Krakowskiej.

Natalia jest studentką dwóch kierunków: Inżynierii Medycznej oraz Inżynierii Bezpieczeństwa na Wydziale Mechanicznym, od lat aktywnie działa w Wydziałowej Radzie Samorządu Studenckiego, a obecnie udziela się w Komisji Promocji i Mediów Samorządu Studenckiego PK.

Forum Uczelni Technicznych jest jedną z dziesięciu komisji branżowych Parlamentu Studentów RP. Powstało w 2006 roku. Zrzesza 33 samorządy studenckie uczelni technicznych, na których kształci się w sumie około 350 tys. studentów.

Serdecznie gratulujemy!!!

Źródło: Forum Akademickie