Uczestnicy i Komisja

Wydziałowa Sesja Kół Naukowych

24 maja odbyła się Wydziałowa Sesja Kół Naukowych.

Sesję  – po pandemicznej przerwie wreszcie w trybie stacjonarnym – otworzył prodziekan Bogdan Szybiński. W składzie komisji oceniającej referaty byli: dr Jan Bosak, dr inż. Ryszard Kantor, dr inż. Maciej Michnej, dr inż. Magdalena Kromka- Szydek prof PK, dr inż. Adam Słota.

Komisja nie miała łatwego zadania – z 17 zgłoszonych referatów wybrała laureatów:

I miejsce ex aequo zajęły dwa zespoły z koła Form&Function, pod opieką mgr inż. Marka Pawłowicza:

Natalia Łakoma i Alicja Kośmider „Glukometr na rękę – GlukoTime”

oraz

Katarzyna Śliwa, Jagoda Ziejka i Julia Gajska „System magazynowania wody deszczowej w przestrzeni miejskiej”

II miejsce:

Igor Ważydrąg „Materiały na protezy ręki wytwarzanej techniką druku 3D” z koła naukowego „CANCRICAT” pod opieką dr inż. Sylwii Łagan.

III miejsce ex aequo:

Natalia Mędrowska „Materiały ochronne w służbie zdrowia” z koła naukowego „CANCRICAT” pod opieką dr inż. Sylwii Łagan,

oraz

Krzysztof Swałdek i Dorota Zawadzka „Ocena możliwości zastosowania paneli fotowoltaicznych do zasilania wagonów pasażerskich” z koła naukowego „Transport” pod opieką mgr inż. Tymoteusza Rasińskiego.

Wszystkich laureatom serdecznie gratulujemy!

Rozdanie nagród odbędzie się 8 czerwca podczas Festiwalu Mechanika.

Pełna lista rankingowa projektów – TUTAJ.

Fot. W. Nowak