Zakład Elektroniczny OMEGA dołączył do grona naszych Partnerów!

26 czerwca mieliśmy przyjemność gościć na Wydziale Mechanicznym prezesa Zakładu Elektronicznego OMEGA pana Macieja Kacpra Gacka.

Spotkanie z dziekanem Jerzym A. Sładkiem i dr inż. Sabiną Motyką zaowocowało podpisaniem porozumienia o współpracy, która obejmuje między innymi podejmowanie wspólnych inicjatyw o charakterze akademickim, technologicznym i naukowym. Nasi Studenci zyskają możliwość korzystania z wiedzy ekspertów i uczestniczenia w projektach prowadzonych przez firmę, poznawania jej infrastruktury, a także odbywania staży i praktyk.

Koordynatorami porozumienia ze strony firmy jest Maciej Kacper Gacek, a ze strony wydziału dr inż. Sabina Motyka z Katedry Inżynierii i Automatyzacji Produkcji Wydziału Mechanicznego.

Zakład Elektroniczny OMEGA to dynamicznie rozwijająca się od ponad 30 lat firma rodzinna, zatrudniająca obecnie ponad 200 osób o bardzo innowacyjnej kulturze organizacyjnej i projakościowym sposobie zarządzania. Misją Omegi jest zapewnienie Klientom efektywnego rozwoju ich firm poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu projektowania procesu i produkcji wiązek elektrycznych oraz montażu urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Wartości Omegi to partnerstwo rozumiane jako szacunek, zaufanie i transparentność. Firma może pochwalić się zintegrowanym system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001:2015. Klientami firmy są producenci automatyki, pojazdów elektrycznych, sprzętu AGD i medycznego oraz części motoryzacyjnych. Zachęcamy do zainteresowania się naszym partnerem, więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Fot. A.Mościcka