Zakończenie kadencji Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego 2021 – 2023

Z dniem 30 listopada zakończyła się kadencja Wydziałowej Rady Samorządu Studentów 2021 – 2023.

Studencka rada w składzie: Wioleta Łoś (przewodnicząca), Hubert Kołaczkowski (wiceprzewodniczący) oraz Julia Tkacz, Mateusz Borowski, Dawid Droździel, Dominik Czupidło, Ernest Lelek, Karolina Majcher, Krzysztof Borowczyk, Marlena Makuch, Wiktoria Pater, Łukasz Budziński, Łukasz Droździk podczas odbywającego się 15 listopada 41 posiedzenia Kolegium Wydziału Mechanicznego PK podsumowała współpracę z Władzami Wydziału. Dziekan prof. Jerzy A. Sładek przekazał studentom podziękowania za owocną i merytoryczną współpracę, Studenci zrewanżowali się humorystycznymi statuetkami Złotych Łosi, oraz przekazali podziękowania Władzom, Kierownikom Katedr, a także pracownikom administracyjnym. Przewodnicząca Wiola Łoś zaprezentowała też krótkie podsumowanie działań podjętych w ostatnich dwóch latach.

W skład nowej Rady Samorządu Studenckiego WM na kadencję 2023 – 2025 wchodzą:

Hubert Kołaczkowski

Krzysztof Borowczyk