Zawody o Puchar Dziekana Wydziału Mechanicznego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

W środę 14 lutego 2024 roku, w ośrodku narciarskim Spytkowice odbyły się kolejne zawody wydziałowe w narciarstwie alpejskim i snowboardzie w ramach Pucharu Rektora Politechniki Krakowskiej. Tym razem o Puchar Dziekana Wydziału Mechanicznego prof. Jerzego A. Sładka.

Na starcie zawodów oprócz zawodników z Wydziału Mechanicznego oraz innych wydziałów PK, stanęli również pracownicy administracji centralnej, Studium Języków Obcych oraz biblioteki.
Z racji przypadających w dniu zawodów Walentynek na uczestników czekała przygotowana przez Prodziekana WM Stanisława Walczaka słodka niespodzianka – uwielbiane przez wszystkich pączki, tym razem w kształcie serca.
Warunki atmosferyczne okazały się sprzyjające dla narciarzy i pozwoliły zmierzyć się z wyznaczoną trasą slalomu. Zawodnicy zaprezentowali pełne zaangażowanie, sportowe zacięcie i mimo wszystko bardzo dużo dobrego humoru 😊.

Po skończonych zjazdach na najlepszych czekały dyplomy oraz wydziałowe foldery, które wręczyli Prodziekan WM Stanisław Walczak, koordynator główny – prof. Leszek Wojnar oraz koordynator wydziałowy – Wiola Pietruszka.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom rywalizacji w duchu fair play i w duchu dobrej zabawy.

Wszystkich pracowników zapraszamy na kolejne narciarskie zmagania, które odbędą się jeszcze 19 oraz 23 lutego br.

Do zobaczenia na stoku!

Tekst: W. Pietruszka, fot. J. Majka