Zwycięzcy Wydziałowej Sesji Kół Naukowych

8 maja odbyła się Wydziałowa Sesja Kół Naukowych.

Od godz. 9:00, na Auli C04 nasi kreatywni Studenci – przedstawiciele Kół Naukowych, rozpoczęli prezentacje swoich pomysłów, projektów i wyników przedstawionych badań – w dwóch kategoriach: projektowej i badawczej. Zadanie nie było łatwe ze względu na ograniczenia czasowe – na każdą prezentację przeznaczono tylko 5 minut.

Na szczęście, w części drugiej – sesji plakatowej – Studenci mieli okazję przedstawić swoje projekty członkom komisji konkursowej w bezpośrednich rozmowach. Komisja nie miała łatwego zadania – wszystkie przygotowane wystąpienia były bardzo ciekawe, a dodatkowo była ich rekordowa ilość – do tegorocznej sesji zgłoszono aż 22 projekty.

Laureaci:

I miejsce – inż. Bartłomiej Romowicz i inż. Adrian Starowicz z projektem: „Czterokołowiec lekki dla osób niepełnosprawnych LIZARD” – projekt wykonany pod opieką dr inż. Łukasza Rodaka i dr inż. Krzysztofa Weigel – Millereta

II miejsce – inż. Igor Ważydrąg z projektem: „Analiza czułości stanowiska do hybrydowej symulacji układu krążenia” – projekt wykonany pod opieką dr inż. Sylwii Łagan i dr hab. inż. Grzegorza Milewskiego, prof. PK

III miejsce – Magdalena Krzywda z projektem: „Modułowe siedzisko dla dzieci” – projekt wykonany pod opieką mgr inż. Katarzyny Kozub.

Pełna lista wyników dostępna jest TUTAJ.

Autorzy wyróżnionych 5 pierwszych miejsc wezmą udział w Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych, która odbędzie się 4 czerwca.

Wszystkim Uczestnikom Sesji serdecznie gratulujemy, a za Laureatów będziemy trzymać kciuki w kolejnym etapie!

Postery można oglądać na I p bud C – przestrzeń po lewej stronie za Aulą C04.

Fot i tekst: A.Mościcka