Projekt Studentek WM zakwalifikowany do II etapu programu mentoringowego Green Innovations Challenge

Stworzony przez 4 Studentki projekt AQUASPOT przeszedł do II etapu programu mentoringowego Innovations Hub Foundation.

Zespół w składzie: Kamila Kotnis, Paulina Krajewska, Magdalena Kaleta (Studentki Inżynierii Produkcji  i absolwentki Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego na Wydziale Mechanicznym) oraz Joanna Waśko (Inżynieria Środowiska na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki) dostał się do II etapu programu mentoringowego Green Innovations Challenge a ich projekt AQUASPOT znajduje się w dziesiątce wybranych projektów z kategorii GreenTech.
Szczegóły projektu na razie muszą pozostać tajemnicą, ale Autorki zdradziły, że projekt jest związany z ekologicznym oraz estetycznym aspektem zbierania oraz zagospodarowania wody deszczowej.
Przed Dziewczynami ogrom pracy – pod okiem doświadczonego mentora będą konfrontować swój projekt z biznesową i technologiczną rzeczywistością.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w kolejnych etapach programu!

Green Innovations Challenge jest programem mentoringowym tworzącym przestrzeń dla młodych przedsiębiorców i ambitnych studentów w sektorze zielonych innowacji.
Projekty tworzone w ramach programu dotyczą obszarów: Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), ekologii, elektromobilności, ochrony środowiska czy zrównoważonego rozwoju. Program skierowany jest do młodych przedsiębiorców i studentów kierunków biznesowych, technologicznych, ekologicznych, prawniczych i innych – czyli każdego, kto chce tworzyć innowacje.

Wyniki-I-etapu

Źródło grafiki: https://www.facebook.com/photo?fbid=595036255998647&set=pcb.595037739331832