Studenci z WM w gronie najlepszych – Top Young 100

17 kwietnia 2024 r. na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie odbyła się konferencja otwarcia VII Edycji programu Top Young 100 „AI Empowering People for Success in Education and Business” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerow Logistyki i Zakupów (PSML). Program Top Young 100 jest coroczną inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw w Polsce. Od kilku lat program pozwala odnaleźć i wybrać najlepszych 100 utalentowanych studentów w Polsce, wspierając ich rozwój i dalszą ścieżkę kariery, budując silne centrum kompetencji przyszłych liderów branży. Top Young 100 to połączenie trzech środowisk: studenckiego, biznesowego i akademickiego.

Do VII edycji Programu z Wydziału Mechanicznego spośród pięciu zgłoszonych osób zostali zakwalifikowani:

• Piotr Katarzyński (Student Inżynierii Środków Transportu)
  • Bartłomiej Ślósarczyk (Student Środków Transportu i Logistyki)

Opiekunem akademickim naszych studentów ze strony WM PK jest dr inż. Augustyn Lorenc – pracownik Katedry Pojazdów Szynowych i Transportu Wydziału Mechanicznego.
W ramach programu studenci mają możliwość zapoznania się z wyzwaniami przemysłowymi, które sami pomagają rozwiązać. Ponadto będą uczestniczyć w szkoleniach branżowych i specjalistycznych. Program jest unikalnym przedsięwzięciem pozwalającym pozyskać doświadczenie i kontakty na wczesnym etapie rozwoju kariery.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom programu i życzymy dalszych sukcesów!

Czterech uśmiechniętych, elegancko ubranych mężczyzn pozuje na tle granatowej ścianki do zdjęcia

Tekst i fot.: Augustyn Lorenc